Wyjątkowe szkolenie na stadionie Narodowym

JUŻ W KWIETNIU STADION NARODOWY W WARSZAWIE ZAMIENI SIĘ W STADION DRONOWY !
TO BĘDZIE ZDECYDOWANIE WYJĄTKOWE WYDARZENIE W ŚWIECIE BEZZAŁOGOWEGO LOTNICTWA (DRONÓW), KTÓRE SKIEROWANE JEST DO OSÓB PRAGNĄCYCH ZOSTAĆ PILOTAMI DRONA.

W dniach 09-10.04.2016r w Warszawie (Stadion Narodowy) wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem świadectw kwalifikacji UAVO (tzw. licencji na drona) będą miały okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie: AirDron-Polska Special Event.

AirDron-Polska Special Event to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska.

Ponad 16h samej części teoretycznej podczas szkolenia !

Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu Państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony po całym wydarzeniu.
Na szkoleniu teoretycznym swój wykład poprowadzą m.in. przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Patryk Świętanowski – ekspert ds. bezzałogowych statków powietrznych, szkoleniowiec posiadający wysoką wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie pilotażu, prawa oraz budowy dronów.

Andrzej Grudziński – ekspert ds. budowy dronów i prawa lotniczego. Pilot szybowca.

Krzysztof Herczyński – medalista Mistrzostw Świata w Szybownictwie

Michał Zawadzak – topowy bloger w świece dronów

Jarosław Brzeg – specjalista ds. rozwoju i marketingu. Rozwój sieci partnerów AirDron-Polska.

Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:

Marcin Prokop – dziennikarz, osobowość telewizyjna, prowadzący programów rozrywkowych, felietonista, publicysta. Marcin to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich konferansjerów, mający na koncie kilkaset poprowadzonych eventów dla największych międzynarodowych firm.

Recepta na udany event to – według Marcina – spontaniczność poparta perfekcyjnym przygotowaniem, żywa interakcja z publicznością oraz indywidualne potraktowanie każdego klienta.

Power speech, którą Marcin poprowadzi to szeroko rozumiane wystąpienia motywacyjne i wykłady, przygotowywane indywidualnie w zgodzie z potrzebami klientów. w zależności od zapotrzebowania, mogą one kłaść nacisk na rozmaite aspekty osiągania biznesowego sukcesu. Każde z wystąpień jest osadzone w indywidualnym doświadczeniu Marcina oraz poparte wieloma latami zgłębiania teorii zarządzania, samorozwoju oraz psychologii biznesu.

Mirosław Hermaszewski – generał brygady Wojska Polskiego, kosmonauta– pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos.

Krzysztof Rutkowski – właściciel Biura Doradczego i Detektywistycznego Rutkowski, były poseł. Krzysztof powie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Zdradzi kilka ciekawych  możliwości, które zdecydowanie przydadzą się przy świadczeniu usług specjalistycznych dronami. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy.

Najbardziej spektakularne szkolenie UAVO

Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, które pozwoli wykonywać loty komercyjne. Chcemy, aby towarzyszące temu wykłady, miejsce oraz postacie obecne na szkoleniu stworzyły niesamowitą atmosferę, a jej odzwierciedleniem będzie przyswojenie dużej wiedzy, która wpłynie na profesjonalizm przyszłych pilotów.  Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania.

kurs na drona

Cena i zapisy na wyjątkowe szkolenie UAVO

Dodatkową wartością dodaną wydarzenia jest cena, która w opcji First minute wynosi 990,00 PLN. Cena ta rośnie wraz ze zbliżającą się datą wydarzenia i została podzielona na 3 etapy czasowe zaprezentowane poniżej.

CENA SZKOLENIA AirDron-Polska Special Event:
First minute:          990,00 PLN + VAT     (Zapisy 15 do 29.02.2016r lub wyczerpania miejsc)
Second minute:    1290,00 PLN + VAT   (Zapisy 01.03 do 20.03.2016r lub wyczerpania miejsc)
Normal:                 1590,00 PLN + VAT    (Zapisy 21.03 do SZKOLENIA lub wyczerpania miejsc)

Podane ceny są cenami netto. Należy doliczy 23% podatku VAT.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej.  W odpowiedzi przekażemy wszystkie informacje dotyczące rezerwacji miejsca oraz szczegóły tego specjalnego wydarzenia szkoleniowego w Warszawie.

Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerami telefonów:

Dyrektor ds. Szkoleń – Patryk Świętanowski 723 773 775
Dyrektor ds. Rozwoju – Jarosław Brzeg 501 207 275

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Od jak dawna latasz?

W jakim trybie latasz?

Treść wiadomości

Excellent prepare my essay facility that assurances prompt shipping. Arrangement on line educational old fashioned paper assist to for pupils. By professionals explored Andamp; calibre customized put together assignments. Vital office for freelance writers

If professional thesis writing service not, are you sure you`re ready to settle.

1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress