Cennik

VLOS

(VISUAL LINE OF SIGHT)

W skład pakietu wchodzi:

Dwudniowy kurs teoretyczny połączony z sesjami symulatorowymi, na który składają się wykłady z przedmiotów wymaganych na Egzaminie Państwowym, tj.: Prawo lotnicze, Człowiek jako pilot i operator UAV, Zasady wykonywania lotów, Bezpieczeństwo wykonywania lotów i sytuacje awaryjne, Obsługa, budowa i zasada działania drona. Łączna ilość zajęć teoretycznych VLOS to 16 godzin. Wykłady prowadzone są przez specjalistów z branży bezzałogowego lotnictwa, m.in. przez osoby zajmujące się konstruowaniem Bezzałogowych Systemów Latających, twórców autorskich programów szkoleniowych, autorów uznanych publikacji dotyczących Bezzałogowym Systemów Latających.

Jednodniowy kurs praktyczny ma na celu wprowadzenie uczestnika w tajniki pilotażu UAV, jest dedykowany w szczególności dla dla średnio – zaawansowanych pilotów dronów. Odnajdą się podczas niego również początkujący Operatorzy, którzy do tej pory mieli dużo styczności z grami wideo, symulatorami, modelarstwem. Kursy praktyczne przeprowadzamy w oparciu o unikatowy program szkolenia stopniujący poziom trudności; w pierwszej kolejności są to sesje symulatorowe, które mają na celu wyrobienie prawidłowych odruchów u przyszłego pilota UAV, a następnie praktyka na polu treningowym z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu Ośrodka. Po kursie uczestnik może podejść do Egzaminu Państwowego UAVO VLOS lub przystąpić do kursu MTOM25 zwiększającego kategorię wagową.

Cena: 1590 / 1190 PLN 

VLOS PROFESSIONAL

Dedykowany osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z pilotowaniem dronów.

W skład pakietu wchodzi:

Dwudniowy kurs teoretyczny połączony z sesjami symulatorowymi na który składają się wykłady z przedmiotów wymaganych na Egzaminie Państwowym, tj.: Prawo lotnicze, Człowiek jako pilot i operator Bezzałogowego Statku Powietrznego, Zasady wykonywania lotów, Bezpieczeństwo wykonywania lotów i sytuacje awaryjne, Obsługa, budowa i zasada działania drona. Łączna ilość zajęć teoretycznych VLOS to 16 godzin. Wykłady w AirDron Polska prowadzone są przez specjalistów z branży bezzałogowego lotnictwa,  twórcy autorskich programów szkoleniowych, autorów uznanych publikacji dotyczących bezzałogowym systemów latających.

Dwu lub trzydniowy (w zależności od indywidualnych predyspozycji Ucznia) rozszerzony kurs praktyczny wprowadza uczestnika w tajniki pilotażu UAV. Jest dedykowany dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z pilotowaniem modeli latających, grami wideo, itp. Kursy praktyczne przeprowadzamy w oparciu o autorski program szkolenia stopniujący poziom trudności;  w pierwszej kolejności Uczestnik uczy się manewrów podczas sesji symulatorowych, które mają na celu wyrobienie prawidłowych odruchów u przyszłego pilota UAV, by w następnej kolejności przejść do  praktyki na polu treningowym z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu Ośrodka. Po kursie uczestnik może podejść do Egzaminu Państwowego UAVO VLOS lub przystąpić do kursu MTOM25 zwiększającego kategorię wagową.

Cena: 1790,00 PLN

BVLOS

Dedykowany zarówno dla początkujących jak i dla średnio – zaawansowanych pilotów dronów.

Trzydniowy kurs teoretyczny częściowo połączony z sesjami symulatorowymi , w którego skład wchodzi pełny program szkolenia z zakresu VLOS oraz dodatkowe przedmioty z zakresu BVLOS; meteorologia, zasady wykonywania lotów BVLOS i nawigacja lotnicza. Uprawnienie pozwala na wykonywanie lotów przy użyciu Bezzałogowych Statków Powietrznych poza zasięgiem wzroku Operatora. Łączna ilość godzin zajęć teoretycznych BVLOS to 25 godzin. Wykłady prowadzone są przez specjalistów z branży bezzałogowego lotnictwa, m.in. przez osoby zajmujące się konstruowaniem Bezzałogowych Systemów Latających, twórców autorskich programów szkoleniowych, autorów uznanych publikacji dotyczących Bezzałogowym Systemów Latających.m wewnętrznym.

 

Dwudniowy kurs praktyczny wprowadza Uczestnika w tajniki pilotażu oraz programowania BSP do wykonywania autonomicznych lotów. Dedykowany zarówno dla początkujących jak i dla średnio – zaawansowanych pilotów dronów. W skład szkolenia praktycznego wchodzi pełny program VLOS oraz dodatkowy dzień praktyczny BVLOS, podczas którego Uczestnik uczy się programowania Bezzałogowego Statku Powietrznego do wykonywania w powietrzu autonomicznych misji. Po kursie uczestnik może podejść do Egzaminu Państwowego UAVO BVLOS lub przystąpić do kursu MTOM25 zwiększającego kategorię wagową.

Po zdaniu egzaminu państwowego i otrzymaniu Świadectwa Kwalifikacji Operator może wykonywać loty w zasięgu i poza zasięgiem wzroku. 

Cena: 4690 / 2590 PLN

BVLOS PROFESSIONAL

Dedykowany dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z pilotowaniem dronów jak i dla osób średnio – zaawansowanych, które oprócz przygotowania do Egzaminu Państwowego pragną nabyć doświadczenia w wykonywaniu nalotów inspekcyjnych przy użyciu Bezzałogowych Statków Latających.

Czterodniowy kurs teoretyczny częściowo połączony z sesjami symulatorowymi , w którego skład wchodzi pełny program szkolenia z zakresu VLOS oraz dodatkowe przedmioty BVLOS; meteorologia, zasady wykonywania lotów BVLOS oraz nawigacja lotnicza. Uprawnienie pozwala na wykonywanie lotów przy użyciu Bezzałogowych Statków Powietrznych poza zasięgiem wzroku Operatora. Dedykowane dla osób początkujących oraz średnio – zaawansowanych. Łączna ilość godzin zajęć teoretycznych to 25 godzin. Wykłady prowadzone są przez specjalistów z branży bezzałogowego lotnictwa, m.in. przez osoby zajmujące się konstruowaniem Bezzałogowych Systemów Latających, twórców autorskich programów szkoleniowych, autorów uznanych publikacji dotyczących Bezzałogowym Systemów Latających..

 

Trzydniowy rozszerzony kurs praktyczny ma na celu wprowadzenie uczestnika w tajniki pilotażu UAV. Jest dedykowany dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z pilotowaniem modeli latających jak i dla osób średnio – zaawansowanych, które oprócz przygotowania do Egzaminu Państwowego pragną nabyć doświadczenia w wykonywaniu nalotów inspekcyjnych i przy użyciu Bezzałogowych Statków Latających. W skład szkolenia praktycznego wchodzi pełny program VLOS oraz dodatkowe trzy dni praktyczne BVLOS podczas, których Uczestnik początkujący uczy się programowania Bezzałogowego Systemu Latającego do wykonywania autonomicznych misji, natomiast uczestnik średnio – zaawansowany dodatkowo wykonuje naloty inspekcyjne pod okiem doświadczonego Instruktora. Po kursie Uczestnik może podejść do Egzaminu Państwowego UAVO BVLOS lub przystąpić do kursu MTOM25 zwiększającego kategorię wagową.

Po zdaniu egzaminu państwowego i otrzymaniu Świadectwa Kwalifikacji Operator może wykonywać loty w zasięgu i poza zasięgiem wzroku. 

Cena: 5990,00 PLN

FOTOGRAMETRIA – GIS

Szkolenie GIS jest dedykowane osobom, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu fotogrametrii i systemów informacji geograficznych. Szkolenie prowadzone jest na włoskim oprogramowaniu APS Menci oraz QGIS. Dedykowane dla inżynierów (architektów, projektantów, geodetów, itp) oraz operatorów dronów, którzy chcą wykonywać profesjonalne ortofotomapy. Do wyboru są dwie opcje: 3 oraz 5 dniowe. Podczas szkolenia uczestnik zapoznaje się z podstawami fotogrametrii niskiego pułapu, przetworzeniem danych oraz ich opracowaniem. Każdy uczestnik otrzymuje materiały w wersji papierowej oraz pełne wsparcie w trakcie trwania szkolenia. Ćwiczenia praktyczne, podczas których uczestnicy pozyskują materiał z powietrza przeprowadzamy w pełni na sprzęcie ośrodka.

Cena od: 2600,PLN

MTOM25

(MAXIMUM TAKE-OFF MASS)

Jednodniowy kurs przygotowujący uczestników do zwiększenia kategorii wagowej wpisywanej do Świadectwa Kwalifikacji UAVO. Loty odbywają się na sprzęcie Ośrodka (Hexacopter  o wadze 5,5 kg.). Uczestnik po przejściu szkolenia nabędzie umiejętności obsługi i pilotażu dronów z kategorii wagowej 5-25 kg. Szkolenie MTOM25 odbywa się tuż po zakończeniu szkolenia UAVO VLOS/BVLOS. Po pozytywnym zaliczeniu kursu uczestnik może podejść do Egzaminu Państwowego w kategorii wagowej MTOM25

Cena: 480,00 PLN

Kurs doszkalający – 1 dzień (4h)

(MAXIMUM TAKE-OFF MASS)

Indywidualne szkolenie praktyczne z Instruktorem. Czas i miejsce szkolenia ustalane indywidualnie.

Cena: 725,00 PLN

Notice that you can figure out what information you will need without writing down a single number or algebraic expression.

1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress