Szkolenia

Oferujemy profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez najwyższej rangi specjalistów
z branży bezzałogowego lotnictwa. Charakteryzuje nas wysoka zdawalność, kadra specjalistów oraz indywidualne podejście. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, zarówno do tych którzy zaczynają swoją przygodę z dronami jak i dla tych którzy posiadają już doświadczenie
w pilotowaniu bezzałogowych systemów latających.

PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM ZE ŚRODKÓW WUP i EFS.

VLOS

(VISUAL LINE OF SIGHT)

Podstawowe uprawnienie niezbędne do komercyjnego wykonywania lotów bezzałogowym statkiem powietrznym w zasięgu wzroku pilota. Sterowanie jaki i nawigacja odbywa się za pośrednictwem nieuzbrojonego oka poprzez obserwację bezpośrednią drona.

BVLOS

(BEYOND VISUAL LINE OF SIGHT)

Podstawowe uprawnienie niezbędne do komercyjnego wykonywania lotów bezzałogowym statkiem powietrznym poza zasięgiem wzroku.

INS

Posiadając uprawnienia VLOS lub BVLOS, masz możliwość podzielenia się swoimi umiejętnościami oraz wiedzą z innymi realizując szkolenie dla instruktorów. W ramach szkolenia teoretycznego zdobędziesz niezbędną wiedzę pedagogiczną, a podczas szkoleń praktycznych poznasz metodykę nauczania zgodną z wzorcowym programem szkolenia zatwierdzonym przez ULC. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak prowadzić zajęcia tak aby wiedza, którą przekazujesz zostawała w głowach Twoich kursantów i staniesz się profesjonalnym instruktorem.

MTOM25

(MAXIMUM TAKE-OFF MASS)

Szkolenie przygotowujące uczestnika do egzaminu państwowego dla osób, które pragną zwiększyć maksymalną dopuszczalną masę startową wpisywaną do świadectwa kwalifikacji bezzałogowego statku powietrznego danej kategorii.

Fotogrametia – GIS

Szkolenie GIS jest dedykowane osobom, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu fotogrametrii i systemów informacji geograficznych. Szkolenie prowadzone jest na włoskim oprogramowaniu APS Menci oraz QGIS. Dedykowane dla inżynierów (architektów, projektantów, geodetów, itp) oraz operatorów dronów, którzy chcą wykonywać profesjonalne ortofotomapy. Do wyboru są dwie opcje: 3 oraz 5 dniowe. Podczas szkolenia uczestnik zapoznaje się z podstawami fotogrametrii niskiego pułapu, przetworzeniem danych oraz ich opracowaniem. Każdy uczestnik otrzymuje materiały w wersji papierowej oraz pełne wsparcie w trakcie trwania szkolenia. Ćwiczenia praktyczne, podczas których uczestnicy pozyskują materiał z powietrza przeprowadzamy w pełni na sprzęcie ośrodka.

KURS TEORETYCZNY

Szkolenie teoretyczne kierowane jest zarówno do osób które są już czynnymi operatorami bezzałogowych systemów latających i chcą poszerzyć swoją wiedzę, jak i dla tych którzy stawiają pierwsze kroki w branży bezzałogowych statków latających. Wykłady w naszym ośrodku są prowadzone przez specjalistów z branży lotnictwa bezzałogowego.

KURS PRAKTYCZNY

Szkolenie praktyczne to w pierwszej kolejności sesje symulatorowe mające na celu wprowadzenie uczestników w tajniki pilotażu, a następnie praktyka lotnicza na lądowisku z wykorzystaniem maszyn z najwyższej półki. Nasz unikatowy program szkolenia przygotowuje nie tylko do egzaminu państwowego ale też do typowego wykorzystania dronów w celach komercyjnych.

EGZAMIN

Wszystkie nasze kursy są każdorazowo zakończone egzaminem wewnętrznym który ma na celu zobrazować poziom zdobytej wiedzy. Błędy zdarzają się każdemu – na tym etapie je weryfikujemy i wykluczamy, dzięki czemu nasi kursanci pewnie przystępują do egzaminu państwowego.

Discussion why is it important to dissertation help service do physical exercises.

1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress